Історична довідка

Кожна людина пройшла через школу. Красивим за формою і цікавим за змістом є Лебединський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №   7, який народився взимку.

Проектування та будівництво школи № 7 у м. Лебедин відбувалося з 1985 по 1989 роки по вулиці Сумській, 9 на площі три гектари. Важливу роль у будівництві школи відіграли будівельна організація «Лебединпромбуд», педагоги, батьки, учні та громадськість м. Лебедин і Лебединського району.

Заняття у школі розпочалися 1 лютого 1989 року.

У 1994 році середню школу № 7 перейменували на загальноосвітню школу I–III ступенів № 7, а у 1999 році за результатами чергової атестаційної експертизи Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації рекомендували надати статус спеціалізованої.

Рішенням виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області від 14.01.2021 №75 змінено назву на Лебединський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7.

На всіх етапах діяльності колектив Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ст.№7 вирішував актуальні проблеми підготовки дітей до життя, освітній процес давав випускникам глибокі та міцні знання.

Директори закладу:

Кубрак Василь Іванович

ВАСИЛЬ КУБРАК. ПЕДАГОГІКА ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО. Київ. КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020

Доценко Володимир Васильович

Харченко Ірина Анатоліївна