Правила поведінки здобувачів освіти в закладі освіти

протокол № 1 від 15.09.2023 року

Правила поведінки здобувачів освіти в закладі освіти

1. Правила поведінки учнів базуються на чинному законодавстві України,

2. Ми  пунктуальні: приходимо на заняття вчасно.

3. Територія закладу – не місце для  зброї, в т.ч.  вибухових, вогненебезпечних речовин; спиртних напоїв, одурманюючих засобів і отрут, а також токсичних речовин.

4. Ми у безпеці: дотримуємося правил безпеки (пожежної, у надзвичайних умовах, охорони праці), безпечно використовуємо навчальне та спортивне обладнання

5. Йти зі школи та її території в урочний час можна лише з дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками)  у супроводі дорослих.

6. У разі пропуску занять  надаємо  класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, їх заміняють) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску більше трьох днів представляємо  довідку з медичної установи.

7. Діти повинні рости здоровими! Фізорг класу щоденно проводить ранкову зарядку. Учні беруть участь у спортивних заходах.

8. Ми толерантно ставимося до інших, висловлюємо свої погляди не зачіпаючи та поважаючи гідність і почуття інших людей.

9. Зупиняємо будь – які прояви булінгу як з боку дітей один до одного, так і з боку дорослих.

10.Ми ввічливі: чуємо  вчителя, своїх товаришів; поважаємо один одного, виступаємо шефами молодших школярів.

11.Ми  старанні: на уроках слухаємо пояснення вчителя, виконуємо завдання, відповідаємо на питання. Вдома ретельно готуємо домашнє завдання, займаємося самоосвітою.

12.Ми активні учасники самоврядування: приймаємо рішення, що стосуються освітнього середовища і виконуємо їх.

13. Ми  охайні у зовнішньому вигляді, підтримуємо чистоту у класних кімнатах та на території закладу і міста. Бережемо майно школи, акуратно ставимося  як до свого, так і до чужого майна.