Сторінка психолога

Психолог — це спеціаліст, який допомагає віднайти душевний спокій та рівновагу. З його допомогою людям простіше переживати стреси та емоційні травми.  Головне завдання психолога — слухати. Саме так. Хороший психолог не має готових рішень, не вчить і не примушує ні до чого. Він просто дає можливість людині висловитися, поплакати чи навіть посміятися — усе що завгодно, аби людина сама знайшла відповіді на свої питання та розплутала клубок власних проблем. Але звісно ж, психолог направляє бесіду до потрібного русла, «зчитує» сигнали, які «подає» людина та допомагає зосередитися саме на тих моментах, які мають допомогти віднайти душевний спокій. При цьому спеціаліст не дає жодних власних оцінок ситуації.

Знайомимося.

Румега Жанна Василівна

Освіта : вчитель початкових класів, організатор учнівських об'єднань (Лебединське педагогічне училище ім.А.С.Макаренка), вчитель біології, здоров'я людини.  Психолог.(Сумський державний педагогічний університет ім.А.С.Макаренка)

Практичний психолог Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області