Дружба, нові друзі та знайомства

Дата: 25.04.2024 10:36
Кількість переглядів: 10

Дружба, нові друзі та знайомства - це мрія кожної дитини. У здобувачів освіти 2-А класу закладу завдяки Всеукраїнському фестивалю гри, навчання та натхнення "Play Fest – 2024" та ініціативі "Fest Mate" з'явилася нові друзі. Команда #1- це Дубенський ліцей №1 Дубенської міської ради Рівненської області.

Напередодні Всесвітнього дня Землі ми отримали чудові подарунки - дубові паростки, які посадили у шкільному дендропарку. Діти здійснили онлайн-подорож до чудового міста Дубно, переглянули відео про 100-річний дуб, який намагаються врятувати ековолонтери. Учні розширили знання про дерево дуб, яке є символом мужності та незламності. Саме такими є українці в час війни. Маємо надію, що паростки приживуться і дубова алея буде милувати очі не одного покоління учнів навчального закладу.

Нові друзі дали нам натхнення. Дякуємо за співпрацю! Нехай здійснюються найзаповітніші мрії кожного і кожної! Алла Бендюг, класовод